Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teorie spiskowe
Swoją drogą "durnowate teorie spiskowe" są moim zdaniem niezłym materiałem maskującym do bardzo realnych działań. Trochę tak, jak było z tym:

Artykuł z 2005 o "teoriach spiskowych Leppera"
Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować
Lepper popełnia (lub popełniają mu) samobójstwo w 20011 ( Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować )

W 2014 prasa odkrywa informacje o wynajęciu przez CIA obiektów na Mazurach - za 15mln $ w gotówce: Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować

Potem jak wiadomo okazuje się, że jednak jakieś loty były - choć nie do końca takie, jak Lepper opowiadał. Lokacje dzieli kilkadziesiąt km, ale to jednak relatywnie niedaleko.
Jak piszą tu szczegóły spraw nigdy nie zostały jednoznacznie i do końca opisane -

Przypięcie łatki "świra" (jak to się dzieje w 1 linkowanym artykule) deprecjonuje wiarygodność jakichkolwiek kolejnych przekazów, nawet prawdziwych.
AKA emir - Irlandia, Munster.
Odpowiedz
Kiedyś słyszałem, że różnica pomiędzy teorią spiskową a prawdą to jakieś półtora roku Wink

OK - niektóre podane tutaj teorie są starsze, ale niektóre jeszcze maja szansę zmieścić się w powyższych ramach czasowych Wink

Natomiast wychodzę z założenia, ze nawet patrząc na najbardziej szalone - nie musimy w nie wierzyć, one maja sprawić, żebyśmy mieli otwarty umysł na inne punkty widzenia. Nie trzeba od razu zakładać foliowej czapeczki i szukać implantów w zębach - wystarczy, że przestaniemy się zamykać na poznanie tylko "oficjalnej" wersji Wink
zapraszam na bushmot.blogspot.com
Odpowiedz
Moja ulubiona jest w wątku "czy nas wydymali" 😜

31 07 zostanie odtajniona ostatnia partia dokumentów Pfizera które miała być tajne przez 75 lat a chwilę później zacznie się analiza kompleksowa. To co aktualne dzieje się w US w tej sprawie rzuca "lekko" inne światło na sprawę niż mówią nam media i ich eksperci. Będzie swędziało 🤣
Odpowiedz
I jest kolejna teoria, raczej* niemożliwa, szczególnie w obecnym kontekście. Ale przecież takie próby były co najmniej od 80-ciu lat...

*napisałem "raczej" bo to dział o teoriach spiskowych, wiec wszystko jest możliwe Wink
zapraszam na bushmot.blogspot.com
Odpowiedz
Śpieszmy się pośmiać z teorii spiskowych bo tak szybko stają się rzeczywistością 🤯

Odpowiedz
Aby odczytać wiadomość musisz się zarejestrować lub zalogować
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz