Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebierańcy w mundurach - jak nie dać się oszukać.
Na kominiarzy nie ma siły, bo z Policją nie ma co walczyć. Chcą, to i tak wejdą. Wyjaśniać i tłumaczyć się można potem. Na początku trzeba współpracować.
Co do podszywańców, to tylko weryfikacja. Poproszę o legitymację ze zdjęciem, telefon na komendę. Po weryfikacji - czym mogę służyć (a właściwie: jaki jest cel Pańskiej wizyty).
Dzielnicowego, tak czy inaczej, da się poznać, szczególnie jeśli ktoś robi pozwolenie na broń. O ile mi wiadomo, jednym z elementów uzyskania pozwolenia jest wywiad dzielnicowego. Warto go, myślę, wtedy wypytać o parę rzeczy: kim jest, może jacyś wspólni znajomi. Dzielnicowi znają różnych ludzi.
Odpowiedz
Przyszedł mi teraz taki pomysł do głowy. Telefon na najbliższy komisariat z prośbą o przyjazd bo jacyś podejrzani policjanci stoją pod drzwiami. Przyjadą to sobie wyjaśnią kto jest kim.
Odpowiedz
Nie wiem, czy to nie podpadnie pod nieuzasadnione wezwanie w przypadku, kiedy pod drzwiami będą stali oryginalni. Trzeba spytać, czy tak można Smile
Odpowiedz
Jeśli masz uzasadnione wątpliwości to nie podpadnie.
Odpowiedz
Co to są uzasadnione wątpliwości i czy będzie to nieuzasadnione wezwanie czy nie, to zdecyduje sąd.
Jak to mówią wyrok będzie taki jak sąd zdecyduje.
Odpowiedz
Aby odczytać wiadomość musisz się zarejestrować lub zalogować
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości