Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona oddechowa -maski gazowe i nie tylko
(2022-03-02, 01:32 AM)Id_ea napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogowaćA może masz poprostu numer za duża? 🤷‍♂️

Chińczycy mają tylko 1 rozmiar z tego co widziałem. 

@emir Doreguluj paski, jak nie pomoże to maskę można poprawić na ciepło, załóż ją na coś by przybrała pożądany kształt i do piekarnika, na początek parę godzin w 50 stopniach. Powinna się ułożyć.
Odpowiedz
(2022-03-02, 02:24 AM)Buła napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować@emir Doreguluj paski, jak nie pomoże to maskę można poprawić na ciepło, załóż ją na coś by przybrała pożądany kształt i do piekarnika, na początek parę godzin w 50 stopniach. Powinna się ułożyć.

Ta maska po proawej ma ponad dwa lata i była używana. Taśmy typu "gumka od majtek" o których pisąłem (zaznaczone na różowo) trzeba po prostu wymienić, bo się zużyły Smile

A po lewej "nowa" maska, której nie używałem za bardzo - jest O.K.

[Obrazek: comment_1646184316PjNYfb5dCIBjpeATNcJIB6.jpg]
AKA emir - Irlandia, Munster.
Odpowiedz
Cytat:Ta maska po proawej ma ponad dwa lata i była używana. Taśmy typu "gumka od majtek" o których pisąłem (zaznaczone na różowo) trzeba po prostu wymienić, bo się zużyły Smile

Nie załapałem że o półmaskę chodzi. To tu masz racje, popraw lub wymien paski i powinno pomóc. Szkoda wywalać bo do szlifowania tynku, cyklinowania czy innych prac idealna. Półmaska lepiej się sprawdza jak trzeba w niej cały dzień siedzieć.
Odpowiedz
[quote pid="2827" dateline="1646184928"]
Półmaska lepiej się sprawdza jak trzeba w niej cały dzień siedzieć.
[/quote]

Używam jak tnę laserem jakieś sklejki które są klejone klejami formaldehydowymi albo jakimś innym syfem (robię to sporadycznie, bo niezdorwe). Niby w samym laserze jest wyciąg - ale czasem się zmienia materiał, coś tam się przeciśnie.
AKA emir - Irlandia, Munster.
Odpowiedz
Czy ktoś wie gdzie można dostać takie zaworki do masek?

W czasie kontroli jedna z moich masek nie była szczelna. Okazało się że jeden 2 zaworków wydechowych jest uszkodzony. Szkoda mi wywalić maskę szczególnie że to Belgijska wojskowa umożliwiająca ustawienie pochłaniacza pod skład z bronią.
Odpowiedz
Aby odczytać wiadomość musisz się zarejestrować lub zalogować
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości