Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja
#91
Moim sposobem jest doklejenie do butelki flary meczowej, tylko nie zapomnieć odpalić flarę przed użyciem Smile
Odpowiedz
#92
Lepsze niż szmata z benzyną, ale nadal widać jak się rzuca. Kto rzuca i z jakiego miejsca.
Odpowiedz
#93
Lepsze były by zapałki sztormowe. Zresztą już to robiono.
Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować


Załączone pliki
.jpg   274307283_1315921585578883_528281583857379369_n.jpg (Rozmiar: 50.19 KB / Pobrań: 63)
Odpowiedz
#94
Piszą to tak lekko, jak byłyby to ćwiczenia, ale sprawa wydaje się bardzo poważna ...
Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować
Odpowiedz
#95
Mieszkam niedaleko. Noo, z 80 km. Ale wiem co się dzieje na Jasionce. Nie ma ruchu pasażerskiego , cały czas samoloty wojskowe. Podobnie na lotnisku w Mielcu. Nie ma się co dziwić. Dobre połączenie drogowe (autostrada) i przede wszystkim kolejowe z przejściami w Medyce i niezłe z Hrebennym. Jednocześnie Medyka to najdalej na południe (najdalej od Rosji i Białorusi) wysunięte przejście graniczne z dobrą infrastrukturą transportową. Krościenka nie liczę bo tam to są tylko kiepskie drogi o małej przepustowości. Kiedyś była linia kolejowa, ale dziś nieużywana, oczywiście nikt nie pomyślał że jak przyjdą uchodźcy to po przekroczeniu granicy trzeba ich jakoś odtransportować w głąb Polski. Kolejarze w ostatniej chwili remontowali linię od Zagórza do Krościenka. Często w czynie społecznym , posługując się częściami wymontowanymi z innych linii, narzędziami pożyczonymi np. z Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej (mój kolega jest w tym stowarzyszeniu magazynierem) i zdarzało się że pracowali emeryci lub dawni pracownicy ekip remontowych. Jak zwykle ludzie robili to o co powinno zadbać państwo. Sorry , ale znam tam sytuację i przysłowiowy nóż się w kieszeni otwiera.Ktoś za to powinien beknąć.
W każdym razie lotnisko Jasionka i przejście w Medyce to kluczowe elementy dla pomocy Ukrainie. Mocno się zdziwię jak nie będzie prób zakłócenia ich funkcjonowania.
Szkoda że nie istnieje jeszcze droga S 9  "Via Karpatia". Wtedy byłby możliwy szybki transport północ -południe. Np. między Rumunią, a krajami nadbałtyckimi.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości