Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty na zimę
Guma w moich śniegowcach jest miększa niż w innych butach, za to fajnie trzyma na lodzie czy śniegu. Zapewne szybciej się zużyje niż w normalnych butach, lecz nie używa ich się tak często jak innych butów.
Odpowiedz
(2021-12-26, 01:22 AM)peryskop napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogowaćTo ja zapytam tylko o jedno:
Jak jest ze ścieralnością podeszw ?
Jestem znacznie cięższy niż 'statystyczny' gostek i większość mich butów nie wytrzymuje więcej niż 1 sezon.
Kiedyś starałem się kupić 'porządne, markowe' buty ale wytrzymały tyle samo co 'taniocha' z bazaru 'za 4 dychy'.

Nie wiem. Zalezy jak ich uzywasz. Ale przypuszczam, ze w ciezkich czasach tak samo niedostepne beda buty za 40zl jak i lepsze w stylu LOWA. Natomiast przypuszczam, ze LOWA wytrzyma dluzej. Jestem raczej przecietnej wagi.
Odpowiedz
Mam zarówno lowa mountain jak i te nowe brązowe monowskie. Jedne i drugie bez problemu wytrzymały ciezki teren i wielokilometrowe masze. Z tego monowskie o dziwo miałem pierwszy raz na nogach i po 3 dniach zero odcisków czy otarć. No ale do tego miałem odpowiednie skarpety i talk.
Podsumowując - lowa ale ta starsza wersja w skórze jest prawie niezniszczalna. Wersje z membraną padają wszystkim których znam po kilku latach.
Nowy brązowy mon jest wg mnie nie gorszy użytkowo od starego lowa mountain gtx i jest sporo tańszy. To miła odmowna po poprzednich modelach.
Odpowiedz
Pytam o te Lowy bo już kiedyś kupiłem Salomoy co prawda letnie, ale nadal buty za 6 stów zaczęły się pruć po 5 miesiącach średniego użytkowania... Nie stać mnie na kupowanie co sezon-dwa butów za 6 stów. No i jakby były problemu z dostawami wolę mieć buty które chwilę wytrzymają.

Moniaki mam. I oceniam je dobrze. Nie rewelacyjnie ale dobrze. Szukam jednak czegoś cywilnego. Ciepłego, w miarę trwałego i taniego. Raczej do stanie i czekania w kolejce niż dynamicznych ucieczek przez lasy. A że się naciałem ostatnio na butach to zbieram opinie.
Odpowiedz
No cóż, najdłużej u mnie (bo aż 4 sezony) wytrzymałe stare buty SAS z demobilu, ale te buty miały wszytą (wklejoną??) w podeszwę stalową siatkę.
Teraz używam jakieś 'made by bazzar' za 50 zł i już po 6 miesiącach przeciera się podeszwa. Poprzednie to jakieś 'markowe' adidasy - też przetrwały jeden rok ...
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości