Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpieczeństwo energetyczne
Tak napewno policzyłem na piechotę  🤯🤦‍♂️

Za to mam ciekaw koncepcję w kierunku pożytku dla ruskich ⬇️

Odpowiedz
(2022-09-29, 03:32 PM)Id_ea napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogowaćTak napewno policzyłem na piechotę  🤯🤦‍♂️

Ech, genialne. Teraz mi się zgadza.
Odpowiedz
(2022-09-29, 05:02 PM)Buła napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować
(2022-09-29, 03:32 PM)Id_ea napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogowaćTak napewno policzyłem na piechotę  🤯🤦‍♂️

Ech, genialne. Teraz mi się zgadza.

Big Grin
Odpowiedz
Niezły numer Smile
Odpowiedz
Dziwnym trafem po bałyku pływają teraz duże okręty desantowe USA wyposażone miedzy innymi  w roboty do niszczenia przeszkód podwodnych. Ameryka od zawsze była przeciwna Nord Stream 1/2 i odgrażała się że je wyłączy; teraz prowadzi cichy konflikt zastępczy przeciwko Rosji wspierając aktywnie Ukrainę. Rosja zbyt dużo władowała w budowę i kiedy konflikt  z Ukrainą wygaśnie mogla by zalać Europę z powrotem swoim gazem. Jakoś mi się sabotaż przez nich nie klei. Obawiam się za to o Baltic Pipe. Zresztą nie tylko o gaz tu chodzi. W maju naprawiali zerwane połączenie energetyczne/kablowe Bornholmu ze Szwecją, my także od szwedów ciągniemy prąd...
Odpowiedz
Ciągniemy co się da skąd się da zresztą jak każdy. Mnie zastanawia kto oprócz pojebanych Polaków będzie sie chciał dzielić tym czego nie ma w wystarczającej ilości nawet dla swoich? 🤔
Odpowiedz
I kolejny system może okazać się niewystarczająco zabezpieczony...

Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować

Szkoda, ze nie wspomnieli, ze brak łączności komórkowej będzie oznaczał brak internetu - a wiec bankomaty, terminale płatnicze itp..

Ciekawe też jak będzie wyglądała łączność awaryjna - 112 itp.

Coś czuję, ze po tej zimie więcej osób zostanie preppersami Wink
zapraszam na bushmot.blogspot.com
Odpowiedz
(Wczoraj, 08:17 AM)bushmot napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogowaćAby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować

Szkoda, ze nie wspomnieli, ze brak łączności komórkowej będzie oznaczał brak internetu - a wiec bankomaty, terminale płatnicze itp..

Ciekawe też jak będzie wyglądała łączność awaryjna - 112 itp.

Coś czuję, ze po tej zimie więcej osób zostanie preppersami Wink

Już widzę ból dupy tych, co trzymają wszystko "w chmurze" - a niektórzy i aplikacje do ich obsługi, bo to "wygodne i nowoczesne". No a dysk twardy w domu to archaiczny przeżytek. Smile
No i chyba telefony PSTN (po przewodzie, zasilane z centrali telefonicznej) to już mało kto ma, jak to jest w Polsce?
AKA emir - Irlandia, Munster.
Odpowiedz
Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować

40 tysięcy... Jeszcze leci ale za chwilę rurociągi zaleje słona woda i można w zasadzie potraktować je jak relikt minionych dziejów 🤪

Jak zaczynałem działalność to puścić zamówienie faxem szło się na pocztę 🤦‍♂️🤣🤣🤣 kuźwa teraz chyba ponownie zacznę oglądać "jaskiniowców" jak oni ten biznes prowadzili 🤣 🤔
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości