Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosja - próby sił
„To jest zbyt poważna sytuacja, by pozwolić na prawdę. Trzeba tworzyć narrację”

Tym twierdzeniem Bartosiak przestał być dla mnie wiarygodny. Nie interesują mnie ludzie tworzący "gówno prawdę" w miejsce prawdy 🤬

"Idi na huj" 🤮
Odpowiedz
... po ukraińsku pisze się razem Wink
Marian
Odpowiedz
A widzisz, poprawię się następnym razem 🤩✌️
Odpowiedz
(2022-11-25, 07:55 PM)Id_ea napisał(a): Aby widzieć linki musisz się zarejestrować lub zalogować„To jest zbyt poważna sytuacja, by pozwolić na prawdę. Trzeba tworzyć narrację”

Tym twierdzeniem Bartosiak przestał być dla mnie wiarygodny. Nie interesują mnie ludzie tworzący "gówno prawdę" w miejsce prawdy 🤬

"Idi na huj" 🤮

Poprawiając foliową czapeczkę na głowie zapytam - teraz się dopiero obudził? Czy może mu się tylko "wyrwało" te kilka słów prawdy?

Sami widzicie jak wyglądają informacje od początku tej wojny. Jak opinii społecznej przekazuje się dane "jedynie słusznej linii"... Przecież wojna informacyjna i wojna gdzie bronią jest opinia publiczna i naciski obywateli na rządy  - taka wojna trwa już praktycznie od początku.

każde informacje w dzisiejszych czasach trzeba przesiewać przez gęste sito logiki i własnego rozumu - niezależnie czego te informacje dotyczą i niezależnie z którego kanału (telewizyjnego czy youtubowego) pochodzą.
zapraszam na bushmot.blogspot.com
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości